Izolace ploché střechy

Rodinné domy

U rodinných domů se často setkáváme s řešením střechy v podobě ploché střechy. Toto řešení umožňuje maximální využití vnitřního vytápěného prostoru. V případě vhodné volby materiálů včetně všech důležitých systémových prvků a při vysoké kvalitě realizace detailů i celku samotného se jedná o ideální volbu. Plochá střecha realizovaná profesionály je z hlediska dlouhodobého horizontu velmi spolehlivým řešením.

U rodinných domů se v dnešní době rekonstrukce střech skládají jak z dodávky nové hydroizolace, tak ze zateplení. Využíváme poměrně snadné rekonstrukce střechy ke zvýšení tzv. tepelného komfortu uvnitř celého interiéru. Odborně provedená tepelná izolace ploché střechy dokáže pracovat s termo regulací v chladném i teplém období. Když nastane topná sezóna, tak se tímto opatřením zabraňuje velkému úniku tepla a udržuje příznivou teplotu v celém objektu. Dobře izolovaná střecha výrazně sníží náklady na vytápění. Zateplení střechy odstraní tepelné mosty, srážení vlhkosti a rozšíření plísní.  A naopak v období letních veder nám zateplení střechy pomáhá udržet poměrně příjemné chladnější klima.

Izolace střech provádíme u všech typů nemovitostí bez ohledu na stáří budovy. Spolupracujeme výhradně se spolehlivými a osvědčenými výrobci hydroizolačních fólií a dalších vrchních materiálů. Máme dlouholeté zkušenosti, používáme kvalitní vybavení a nářadí, totéž platí o materiálech.

Rádi Vám poskytneme nezávaznou konzultaci, vysvětlíme postup izolace ploché střechy a doporučíme, jak se nejlépe ke střeše chovat. V případě, že se domluvíme na spolupráci, tak zajistíme i dodávku veškerého materiálu, práce spojené s izolací ploché střechy a vyřídíme i administrativu.

Materiál: asfaltové modifikované pásy, střešní folie PVC.

Napište nám poptávku služeb

_

Pokud se rozhodnete pro změnu střechy nebo stavíte dům a hledáte odborníky, rádi bychom vám nabídli pokrývačské služby naší společnosti.