O firmě

Realizace střech pro obytné budovy a průmyslové budovy je jednou z hlavních činností naší společnosti. Úspěšně realizujeme střechy již více než 25 let. Náš dobře vyškolený a zkušený personál je schopen provést vysoce kvalitní instalaci střechy jakékoli složitosti.

Dodnes zůstáváme lídrem ve svém oboru, protože svou práci děláme zodpovědně, rychle a efektivně. Naše společnost provádí pokrývačské práce na střechách s různými konstrukčními prvky.

Provádíme střechy na klíč, opravy střechy a údržbu střechy. Provádíme práce na soukromých domech, vícepodlažních obytných a veřejných budovách nebo výrobních halách a podobně. Garantujeme vysokou kvalitu a konkurenceschopné ceny ve všech fázích zastřešení.

Oprava střechy, rekonstrukce střechy, realizace střechy na klíč, realizace střechy novostavby, zateplení střechy, opravy střešních krytin, ale také pokrývačské práce, klempířské práce, tesařské práce a montáž krovů – tohle všechno služby, které vám můžeme nabídnout. Tak neváhejte a zavolejte nám kdykoliv!

V internetovém vyhledávači nás také najdete pod klíčovými slovy: oprava střechy cena, rekonstrukce střechy cena, střechy na klíč cena, opravy střešních krytin, pokrývačské práce ceník, pokrývač, klempířské práce ceník, tesařské práce ceník.

Hrádek nad Nisou, Liberec, Liberecký kraj, Chrastava, Jablonné v Podještědí, Jablonec nad Nisou, Stráž pod Ralskem, Cvikov, Nový Bor, Česká Lípa, Frýdlant, Mimoň, Tanvald, Železný Brod, Semily, to jsou oblasti našeho působení.