Zateplení střechy

Nejdůležitějším bodem, díky kterému střecha efektivně funguje, je izolace, která také zajišťuje její trvanlivost. Jaké bude mikroklima v domě a jeho životnost závisí na kvalitě střešní konstrukce. Povinnými součástmi správné instalace střechy jsou opatření na ochranu konstrukce před srážkami a kondenzací, jakož i před tepelnými ztrátami střechou.

Naši pracovníci mají odborné a mnohaleté zkušenosti v oblasti zateplení střechy, takže ví, že v mezerách mezi krokvemi je položena vrstva tepelné izolace. Na jedné straně v chladném počasí zabraňuje tepelným ztrátám střechou a na druhé straně chrání před teplem v létě. Pak je to hydroizolační vrstva, která je umístěna na krokvích. Hlavní funkcí této vrstvy je chránit podstřešní prostor před pronikáním atmosférických srážek. Mezi touto vrstvou střešní izolace je nutná ventilační mezera, skrz kterou budou odváděny páry kondenzátu. Parotěsná zábrana je lemována podél spodní části krokví. Tento typ izolace zabraňuje hromadění kondenzátu ve vrstvě tepelné izolace.

Oprava střechy nebo rekonstrukce střechy, ale i střechy na klíč, realizace střechy novostavby, zateplení střechy, opravy střešních krytin, ale také pokrývačské práce, klempířské práce, tesařské práce a montáž krovů je spolehlivá nabídka našich profesionálních a odborných služeb.

Rádi Vám poradíme i v případě, že Vás zajímá oprava střechy cena, rekonstrukce střechy cena, střechy na klíč cena, opravy střešních krytin, pokrývačské práce ceník, pokrývač, klempířské práce ceník, tesařské práce ceník.

Napište nám poptávku služeb

_

Zateplení střechy přenechejte nám a neváhejte nás kontaktovat.