Tesařské práce

Tesař je specialista, který prostřednictvím mechanického zpracování přeměňuje dřevo na různé stavební materiály a struktury. Neuvěřitelná odpovědnost spočívá na bedrech každého tesaře a trvanlivost konstrukce bude záviset na kvalitě jeho práce.

Tesařské práce jsou základním prvkem stavby dřevěných nosných střešních konstrukcí. Kvalitní provedení tesařských prací, dle předepsaných předpisů a pravidel zajistí dlouhodobou stabilitu konstrukce a tím i celé střechy objektu. Do našich služeb jsou tedy zahrnuty všechny tesařské práce, provádíme dodávku a montáž krovů, montujeme podbití z palubek a hoblovaných prken. Veškeré řezivo ošetřujeme impregnačními přípravky.

Oprava střechy, rekonstrukce střechy, realizace střechy na klíč, realizace střechy novostavby, zateplení střechy, opravy střešních krytin, ale také pokrývačské práce, klempířské práce, tesařské práce a montáž krovů – nabídka našich profesionálních a odborných služeb.

V internetovém vyhledávači nás také najdete pod klíčovými slovy : oprava střechy cena, rekonstrukce střechy cena, střechy na klíč cena, opravy střešních krytin, pokrývačské práce ceník, pokrývač, klempířské práce ceník, tesařské práce ceník.

Napište nám poptávku služeb

_

Pokud se rozhodnete pro změnu střechy nebo stavíte dům a hledáte odborníky, rádi bychom vám nabídli pokrývačské služby naší společnosti.